Náš tým

Věra Dohnalová, DiS.

Věra Dohnalová, DiS.

Pedagog

Paní učitelka Věra se narodila v Třebíči. Vystudovala Gymnázium a střední odbornou pedagogickou školu ve Znojmě, obor Pedagogické lyceum a VOŠPg Litomyšl, obor Pedagogika specifických činností ve volném čase se zaměřením na speciální pedagogiku. Hraje na flétnu, keyboard, klavír, absolvovala také kurs animátorů a působila jako vedoucí na letních táborech. V Labáčku je hlavním pedagogem, má na starosti ŠVP a TVP, dále vyučuje hudební výchovu, hru na flétnu a tanečky. Věrka má velmi vřelý vztah k dětem, je velmi trpělivá, pečlivá a spolehlivá, ráda se učí novým věcem a hledá další náměty a činnosti pro práci s dětmi.

Miralyn Pavlík

Miralyn Pavlík

Native speaker

Miralyn pochází z Filipín a se svým manželem žije v ČR. Působila na administrativních pozicích, ale také jako chůva 4 dětí svého zaměstnavatele. Práce s dětmi ji naplňuje, je velmi trpělivá, příjemná, vnímavá, s chutí se učit něco nového. Děti ji bez problémů přijaly a snaží se s ní komunikovat v Aj.

Mgr. Ilona Knutson

Tenisový instruktor a native speaker

Ilona, maminka Gabriely (nar.1997) a Dominika (nar.2003) se narodila v Čechách, ale po vystudování FTVS na UK v Praze se odstěhovala a žila několik let v Americe. Absolvovala v zahraničí další vzdělávací kurzy na výuku sjezdového lyžování a tenisu, kterému se věnovala velmi úspěšně závodně se svojí dcerou. Nyní je zpět v ČR, v Labáčku podává 1 x týdně lekce tenisu a to dokonce pouze v Aj a zastupuje v případě absence pedagogů. Ilona je velmi energická, kreativní, plná zkušeností a mezi její zájmy patří hlavně rodina a sport, aktivně běhá, jezdí na lyžích, hraje tenis, zároveň působí jako jeho trenérka a ski instruktorka ve Ski Klubu Špindlerův Mlýn.

Bronislav Novotný

Bronislav Novotný

Sportovní instruktor

Broňa pochází z Kroměříže, a jakožto jediný mužský zástupce v Labáčku je nejen mezi dětmi velmi oblíben. Působí jako sportovní a lyžařský instruktor v lyžařské škole Sun SKI a sportovní vzdělávací agentuře Yellow Point. 1 x týdně v Labáčku vede všeobecnou sportovní přípravku, která v zimě a za špatného počasí probíhá v tělocvičně ZŠ Špindlerův Mlýn, za příznivého počasí na sportovním hřišti Artex u MŠ Labáček. Broňa je velký sympaťák, sportovec tělem i duší, kamarádský a empatický.

Lucie Kondělková, DiS.

Lucie Kondělková, DiS.

Ředitelka mateřské školy, pedagog

Paní učitelka Lucka, maminka Leontýnky (nar. 2006) a Dominka (nar. 2011) se narodila ve Vrchlabí. Vystudovala SPŠ Textilní v Jilemnici a poté VOŠPg v Litomyšli, obor Pedagogika specifických činností ve volném čase se zaměřením na výtvarnou výchovu. Včetně různých povinných praxí absolvovala rekvalifikační kurz pomocného vychovatele a působila na ZŠ Jimramov jako pedagogický asistent pro děti od 1. do 9. třídy.
Po návratu do rodných Krkonoš založila v roce 2008 agenturu Týnka nabízející hlídání a péči o děti všech věkových kategorií, babysitting a animační programy na ubytovacím zařízení. Ke konci rodičovské dovolené, kdy podobně jako jiné maminky Lucie řešila skloubení práce s péčí o dcerku a její umístění do mateřské školy, se zrodila myšlenka založení školky.
Díky iniciativě dalších maminek, za pomoci a podpory rodiny, přátel, města Špindlerova Mlýna a také vedení ZŠ a MŠ, založila v roce 2009 první soukromou anglicko-českou školku v trutnovském okrese. Nyní je ředitelkou MŠ Labáček, zajišťuje provoz a organizaci školky, ale také působí jako paní učitelka, věnuje se zejména předškoláčkům a průběžně se dále školí a doplňuje své vzdělání a zkušenosti. Mezi její zájmy patří její rodina, kynologie, sport a četba.

Lucie Mikulcová

Lucie Mikulcová

Vedoucí na příměstských táborech, asistent pedagoga

Slečně Lucii je 19 let. Vystudovala Gymnázium ve Vrchlabí a nyní očekává přijetí na vysokou školu, obor Psychologie nebo Speciální pedagogika. Lucka má zkušenosti s animačním programem i s hlídáním dětí, praxi z dětského koutku na hotelu, z tvoření narozeninových dětských oslav, a zejména jako praktikantka a vedoucí na dětských táborech. V Labáčku nám pomáhá již 3 rokem, a i letos ji u nás potkáte jako jednu z vedoucích, nebo jako výpomoc v době vybírání dovolených.

ZŘIZOVATEL
ABLE mateřská škola a znalecká a realitní a.s.
Náchodská 162, 541 01 Trutnov, Poříčí
IČ: 27529410, DIČ: CZ27529410

PROVOZOVATEL
ABLE mateřská škola a znalecká a realitní a.s.

STATUTÁR
Klára Danielis
+420 777 260 315

MŠ LABÁČEK
Bedřichov 86, 543 51 Špindlerův Mlýn
+420 705 302 308
labacek@ablems.cz
Lucie Kondělková DiS +420 736 618 184